Titles you rated
AquamanRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5