Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0