Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Super SecretRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- M&MRated ★ 2.5
Undead Murder FarceRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Mystery LabRated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Why Her?Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5
Midnight Asia: Eat Dance DreamRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 2.5