Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5