Series
Ratings
54
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.5
Traveler Season 2Rated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Seoul Check-inRated ★ 4.0
Jurassic World: Camp CretaceousRated ★ 4.0- Jurassic World: Camp CretaceousRated ★ 3.5