Movies
Ratings
70
SecretRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5