Titles you rated
HealerRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5