Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0