Movies
Ratings
144
Phantom ThreadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5