Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0