Titles you rated
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
At a Distance, Spring is GreenRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0