Series
Ratings
244
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5