Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0