Movies
Ratings
195
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0