Movies
Ratings
97
Up in the AirRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5