Movies
Ratings
65
SearchingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0