Titles you rated
- GokusenRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5