Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The TraderRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5