Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5