Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
A PhariseeRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0