Series
Ratings
15
Eye Love YouRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Grand Maison TokyoRated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0