Series
Ratings
212- My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Summer Time RenderingRated ★ 3.5
- Culinary Class WarsRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
- Pyramid GameRated ★ 1.0
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- My Hero AcademiaRated ★ 3.0