Series
Ratings
15
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0