Series
Ratings
63
HealerRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5