Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5