Series
Ratings
30
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0