Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
GravityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0