Series
Ratings
134
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
WellmaniaRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5