Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0- 노방유희Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0