Series
Ratings
103- Legend of Mi YueRated ★ 2.5
Angel Beats!Rated ★ 2.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0