Titles you rated
Dream HighRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0