Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0