Movies
Ratings
850
The Lion KingRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5