Movies
Ratings
19
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Power RangersRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5