Series
Ratings
22
GleeRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0