Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5