Movies
Ratings
109
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 2.0