Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 0.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Step BrothersRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 0.5- HeroRated ★ 0.5
7500Rated ★ 0.5
The RockRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Small CrimesRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.0
True GritRated ★ 4.0
30 Minutes or LessRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0