Movies
Ratings
214
The Gray ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MorbiusRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The After PartyRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
NakedRated ★ 3.5
The Week ofRated ★ 4.0