Series
Ratings
16
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0