Movies
Ratings
87
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5