Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Solar OppositesRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 4.5