Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5