Movies
Ratings
16
The PrestigeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0