Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- 魔王Rated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5