Series
Ratings
20
The Princess's ManRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0