Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
GothamRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.0