Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0