Titles you rated
Son of SaulRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0