Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0